A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КУ "Краснокутський Інклюзивно-Ресурсний Центр"
Краснокутської Районної Ради Харківської Області

Новини

23.10.2019 Семінар-практикум для директорів ІРЦ

23 жовтня 2019 року в межах Методичного марафону «Інклюзивна освіта: крокуємо разом» на базі комунального заклад «Харківська спеціальна школа ім. Г.В. Короленка» Харківської обласної ради проведено семінар-практикум  «Аспекти корекційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами» для директорів інклюзивно-ресурсних центрів. Під час семінару учасники познайомилися з організацією роботи спеціального закладу освіти, з особливостями соціалізації дітей з порушенням зору в умовах спеціальної школи, відвідали музей історії закладу, сенсорну кімнату, тифлолабораторію. Директори ІРЦ опрацювали нормативні документи, розглянули вплив результатів комплексного психолого-педагогічного оцінювання дитини з ООП на організацію корекційної роботи в закладф освіти, обговорили актуальні питання діагностичної діяльності в ІРЦ. У заході взяли участь 27 директорі ІРЦ.

13:05 23.10.2019

УРЯД ВИЗНАЧИВ, ЯК ДІТИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ НАВЧАТИМУТЬСЯ В ПОЗАШКІЛЛІ – ТЕПЕР ПРАВИЛА ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНИХ ГРУП Є ДЛЯ ВСІХ РІВНІВ ОСВІТИ

Як зарахувати дитину з особливими освітніми потребами в позашкільний заклад і створити умови для її розвитку – Кабмін визначив відповідний Порядок. Рішення було ухвалено сьогодні, 21 серпня 2019 року, під час засідання Уряду.

09:46 21.08.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора