A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КУ "Краснокутський Інклюзивно-Ресурсний Центр"
Краснокутської Районної Ради Харківської Області

Новини

7 порад для захисту від нової короновірусної інфекції

Краснокутське районне управління Головного управління Держспоживслужби в Харківській області з метою профілактики та недопущення розповсюдження серед населення Краснокутського району захворювань спричиненим новим коронавірусом інформує:

11:18 03.03.2020

МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ

21 січня 2020 року у приміщенні Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбувся методичний семінар-практикум для директорів інклюзивно-ресурсних центрів (далі – ІРЦ) – перше заняття Школи директорів ІРЦ за темою: «Документообіг в Інклюзивно-ресурсному центрі. Автоматизація роботи інклюзивно-ресурсного центру в АС «ІРЦ».

15:39 21.01.2020

З Днем Святого Миколая щиро діточок вітаєм!

У День Святого Миколая педагогічний колектив Краснокутського інклюзивно-ресурсного центру щиро зустрічав маленьких та дорослих гостей. Дітвору чекали захоплюючі майстерки з виготовлення ялинкових прикрас, створення шедеврів за допомогою  пісочної анімації та малювання унікальних сніжинок, а також міні-експозиція творчих виробів вихованців інклюзивно-ресурсного центру. 

16:03 19.12.2019

23.10.2019 Семінар-практикум для директорів ІРЦ

23 жовтня 2019 року в межах Методичного марафону «Інклюзивна освіта: крокуємо разом» на базі комунального заклад «Харківська спеціальна школа ім. Г.В. Короленка» Харківської обласної ради проведено семінар-практикум  «Аспекти корекційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами» для директорів інклюзивно-ресурсних центрів. Під час семінару учасники познайомилися з організацією роботи спеціального закладу освіти, з особливостями соціалізації дітей з порушенням зору в умовах спеціальної школи, відвідали музей історії закладу, сенсорну кімнату, тифлолабораторію. Директори ІРЦ опрацювали нормативні документи, розглянули вплив результатів комплексного психолого-педагогічного оцінювання дитини з ООП на організацію корекційної роботи в закладф освіти, обговорили актуальні питання діагностичної діяльності в ІРЦ. У заході взяли участь 27 директорі ІРЦ.

13:05 23.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора