A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КУ "Краснокутський Інклюзивно-Ресурсний Центр"
Краснокутської Районної Ради Харківської Області

Новини

“У  світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки" - спеціалісти Краснокутського ІРЦ разом із своїми вихованцями творили сувеніри-обереги нашим воїнам-захисникам

 “У  світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки"- вірили наші предки. Кожна писанка - це ніби маленький світ. Тут і небо із зорями, і вода з рибами, і дерево життя з птахами, і засіяне поле – символ оновлення та початку нового життя. Усе це вималюване у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі.

14:38 24.04.2019

На базі обласного медико-генетичного центру планують організувати навчальну роботу з майбутніми батьками

На базі обласного  медико-генетичного центру, за ініціативи заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача, планують організувати навчальну роботу з майбутніми батьками та з тими, хто вже має дітей, де навчать і жінок, і чоловіків, на що потрібно звертати увагу при плануванні народження та вихованні дитини.

16:43 22.04.2019

Перший крок до співпраці: гість Краснокутського ІРЦ Анна Кукуруза, директор Благодійного фонду «Інститут раннього втручання»

                Сьогодні, 05 квітня, в Краснокутській районній державній адміністрації відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Олени Губарєвої стосовно створення та розвитку підрозділу щодо надання послуг  раннього втручання для забезпечення розвитку особливих дітей за участю Тетяни Бабенко – першого заступника директора департаменту Управління соціального захисту населення ХОДА, Олени Хватинець – директора Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Анни Кукурузи – керівника інституту раннього втручання, які завітали до району на запрошення голови РДА Олексія Белоцького. Участь у засіданні взяли також представники районних соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, первинної і вторинної ланки медицини.

12:48 05.04.2019

Тренінг «Комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини з особливими освітніми потребами: професійний підхід»

28 лютого 2019 року Ресурсним центром з підтримки інклюзивної освіти було проведено тренінг для директорів інклюзивно-ресурсних центрів «Комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини з особливими освітніми потребами: професійний підхід» у межах Методичного марафону «Інклюзивна освіта: крокуємо разом».

17:14 28.02.2019

Візит Президента до Краснокутська: про відкриття ресурсних центрів

Під час зустрічі із мешканцями селища Краснокутськ та Краснокутського району на Харківщині до Президента Петра Порошенка звернулася Наталія Овчаренко – мати двох дітей з особливими потребами. «Я хочу Вам сказати слова подяки, тому що я мама. Проста мама, але не простих дітей. Так сталось, що у мене їх двоє і вони діти з особливими потребами. Ви навіть не розумієте наскільки я Вам вдячна за цей центр, який відкрився сьогодні», - сказала вона.

16:43 14.02.2019

9 січня 2019 року проведено круглий стіл за участі фахівців Краснокутського ІРЦ на тему «Розробка індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами в закладах освіти»

Діти дошкільного віку з особливими освітніми потребами мають право здобувати освіту в інклюзивних групах закладу дошкільної освіти за місцем проживання. Саме тому, щоб запровадити інклюзивне навчання в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 було відкрито інклюзивну групу, створено команду психолого-педагогічного супроводу та надані відповідні умови для навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

17:04 09.01.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора