A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КУ "Краснокутський Інклюзивно-Ресурсний Центр"
Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

Краснокутський інклюзивно-ресурсний центр долучився до реалізації спільного проєкту

Дата: 24.09.2020 14:14
Кількість переглядів: 206

      Краснокутський інклюзивно-ресурсний центр долучився до реалізації спільного проєкту  МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ТА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ з підготовки асистента дитини з особливими освітніми потребами. Фахівці центру, під час  онлайн конференції, мали змогу поділитися практичним досвідом, та надати рекомендації щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.https://mon.gov.ua/.../mon-i-minsocpolitiki-prodovzhili....

 

«Підготовка осіб, які надаватимуть послугу супроводу під час інклюзивного навчання»- це назва тренінгу, який стартував 15.09.20, та в рамках якого фахівці нашого центру, вчитель-реабілітолог  Микулінський Олексій Іванович і вчитель-логопед Різник Галина Едуардівна,  виступили з онлайн-презентацією "Фізичний супровід дитини з ООП",  поділилися своїми знаннями та практичним досвідом із фахівцями соціальної роботи та батьками, які виховують дітей із інвалідністю.

  Даний тренінг проводиться в рамках апробації проекту Державного стандарту супроводу під час інклюзивного навчання за проектом Програми підготовки вищезазначенних осіб.

  У процесі тренінгу учасники (фахівці Балаклійського районного, Лозівського та Чугуївського міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також батьки дітей з інвалідністю) знайомляться з принципами надання послуги супроводу та з діловою документацією, що використовується, особливостями її ведення.

????Метою цього тренінгу є: фахівець із соціальної роботи, один з батьків дитини або його законний представник оволодіє компетенціями та навичками, які зможутьсупроводжувати та підтримати ефективну участь дитини в освітньому процесі. А саме: надання підтримки та допомоги в комунікації, самообслуговуванні, пересуванні, харчуванні, орієнтації в просторі, а також у забезпеченні безпечного перебування в приміщенні, на території закладу освіти, або за його межами під час екскурсій, навчальних чи інших заходів, передбаченних освітнім прцессом.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора